Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Пекельна кухня" потребує допомоги харківʼян

Фото: Facebook/"Пекельна кухня"
Є різна робота, яка сприятиме наближенню перемоги.

Тих, хто погодиться допомогти, обіцяють смачно годувати. 

Волонтерська ініціатива "Пекельна кухня Харкова", яка годує зокрема військових на передовій, потребує допомоги. Про це повідомив співзасновник волонтерської ініціативи Єгор Горошко.

"Друзі, нам в "Пекельну Кухню" потрібна допомога. Дуже сильно. Потрібні люди в команду, бо кількість роботи сильно зросла, бо в Харків зайшли нові підрозділи. Потрібно робити роботу, дуже різну: прибирати, мити посуд, вести склад, розвантажувати машини, чистити овочі, ремонтувати машини, водити машину, плести сітку. Знайдеться робота для будь-якої людини на будь-який час", — написав він в Facebook.

"Пекельна кухня Харкова" розташована в центрі, неподалік від метро, у безпечному затишному місці. Для тих, хто працює вночі чи вранці, є можливість переночувати. Всіх працівників годують ситно і смачно. Але це єдина винагорода за роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям Харківщини радять запасатися "гуманітаркою" на зиму

"Ми не платимо гроші, бо всі гроші, що ми збираємо, ми витрачаємо на допомогу тих, хто потребує найбільше. Ми щедро отримуємо вдячність від хлопців, що приїздять з фронту, вдячність стареньких, що не можуть вистояти в черзі, вдячність людей, що війна позбавила рідного кута. Ми наближаємо нашу Перемогу день за днем", — пояснив співзасновник волонтерської ініціативи.

Охочих приєднатися просять дзвонити або писати, щоб познайомитися, поговорити, а також показати, що відбувається і те, як доєднатися. Також тих, хто знає людей, які можуть, хочуть і готові спробувати, просять ділитися контактами.

"Розглядаємо будь-які варіанти, тому що кожна людина може волонтерити: хтось 1-2 години на день, а хтось і повний день — все за бажанням та можливостями", — уточнив Єгор Горошко.

Він пообіцяв неодмінно звʼязатися з кожним, хто звернувся та уточнив, що це вимагає часу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.