Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителям Харківщини радять запасатися "гуманітаркою" на зиму

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Голова Золочівської громади звернувся до місцевих мешканців.

Через нестачу техніки взимку можуть виникнути проблеми з розчищенням доріг, якими возять "гуманітарку".

Частина Золочівської громади залишається окупованою (села Турове і Макарове), ворог намагається просунутися а село Уди. Але ЗСУ втримують позиції, хоча обстріли не припиняються ні на день. Голова Золочівської громади Віктор Коваленко закликав місцевих жителів не соромитися і отримувати гуманітарну допомогу у волонтерів, бо зима буде складною. Це стосується як продуктів, так і ліків.

"У нас є багато питань, які стосуються підготовки до зими, техніки (у нас один трактор). А у мене питання виникає і я його завтра буду ставити. Почекайте, а хто буде обласні дороги чистити? Хто буде державні дороги чистити? А посипка піском? А якщо ожеледиця буде? Ви ж розумієте, це поставка продуктів харчування, медикаментів, тієї гуманітарної допомоги. Я на сьогодні говорю і наполягаю: "Люди добрі, не стісняйтесь, привозять — беріть, бо зима прийде", — закликав Коваленко.

Гуманітарну допомогу у Золочівській громаді видають волонтери та старости, вони й ведуть облік. Продуктові набори привозять міжнародні донори, допомагає Червоний Хрест. Віктор Коваленко зауважує: "гуманітарку" в громаді не крадуть, а якщо хтось захоче нею торгувати, буде жорстко покараний.

"Наголошую: гуманітарна допомога — це волонтерський напрям. У нас є добрі друзі, і капелани, євангелісти, Червоний Хрест. Але ж ви знаєте, на сьогодні, коли приходять скарги до області, на гарячу лінію, вони автоматично приходять до нас. І починаю жорстко розбираться, — сказав Коваленко. — Не торгують. Не дай Боже, я взнаю, хто торгує, я нікого не пожалію. У нас займаються виключно волонтери й старости. У нас ведуть облік".

Як писав KHARKIV Today, з 1 серпня у Харкові змінили правила видачі "гуманітарки".

Відділення "Нової пошти" та "Укрпошти" у Харкові, де можна отримати продуктовий набір, працюватимуть у вівторок, четвер та суботу з 9:00 до 16:00. Там видають комплексні гуманітарні набори.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.