Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Отримав один пластик — здай інший. Куди повернути непотрібний E-ticket

Карточка харьковчанина. Фото: KHARKIV Today
Електронні проїзні хочуть пустити на переробку.

Власників картки харків'янина просять не викидати E-ticket, а здати його на повторну переробку.

Здати E-ticket можна у вестибюлях на станціях метро та у міському громадському транспорті — трамваях та тролейбусах (водіям). Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на директора комунального підприємства "Харківпас" Юрія Чекарева. Водночас школярі можуть здати E-ticket вчителям.

Як повідомив Чекарев, після активації картки харків'янина E-Ticket заблокують. Зокрема, це стосується тих, хто має право на пільговий проїзд. Повертати гроші за E-ticket не будуть.

"Коли харків'янин, який має право на пільгу, отримує картку, то працювати як проїзний квиток вона почне з початку наступного місяця. Це зроблено для того, щоб людина встигла витратити гроші, які у неї були на картці E-ticket, якщо це не вдалося, перенести їх на картку харків'янина, зробити це можна на станції метро "Історичний музей", — зазначив Чекарев.

Нагадаємо, видача карток харків'янина стартувала 14 вересня. Видавати картки почали невеликими партіями щотижня.

Як повідомили у міськраді, список користувачів соціальної картки харків'янина розширили. Анкету на її отримання тепер можуть заповнити усі жителі Харківської області, які офіційно працевлаштовані в обласному центрі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.