Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Отримали стусанів": як росіяни намагалися відкрити новий фронт на Харківщині

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
ДРГ ворога намагалася зайти через кордон на півночі області.

Окупанти намагалися "промацати" лінію оборони ЗСУ у селі Золочівської громади.

Російська армія вперше спробувала зайти на територію села Сотницький Козачок на півночі Харківщини.Про це стало відомо з повідомлення Генштабу за вечір 26 червня. Одразу аналітики "DeepState" занесли це село до так званої "сірої" зони. Проте в ОТУ "Харків" говорять, що це неправильно. 

"Село знаходиться на самому кордоні. Так, дійсно, була спроба ДРГ зайти. Вони отримали увісистих стусанів. У нас втрат позицій немає. Проте певні ресурси занесли це село в сіру зону, що не відповідає дійсності", - повідомили KHARKIV Today в Оперативному угрупованні військ "Харків".

Нагадаємо, Сотницький Козачок знаходиться за 17 кілометрів від Золочева і за 45 кілометрів від Харкова. Зранку 27 червня команда "DeepState" повідомила, що біля Сотницького Козачка ситуація погіршилася після ротації російських підрозділів, "ворог діє диверсійними групами, а не лінійними підрозділами".

У Державній прикордонній службі підтвердили, що прорив російської ДРГ відбили.

"Ворог спробував провести бойові дії на напрямку населеного пункту Сотницький Козачок. Діяла диверсійно-розвідувальна група, яка зайшла на територію України. Зав’язався стрілецький бій. Цьому також передували й обстріли, які застосовував ворог з інших засобів ураження для того, щоб наносити вогонь по наших захисниках. На щастя, на цей час цю атаку прикордонниками відбито. На місце відправлявся й протидиверсійний резерв для того, щоб зачистити місцевість", – повідомив в ефірі національного телемарафону речник ДПСУ Андрій Демченко.

Як писав KHARKIV Today, село Сотницький Козачок уперше потрапило до зведення Генштабу увечері 26 червня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.