Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Останні удари окупантів направлені на медичну інфраструктуру Харківщини — Синєгубов

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Російська ракета, яка влучила у житловий будинок на Мироносицькій, мала за ціль лікарню.

Росія продовжує тероризувати мешканців Харківщини.

Під час останніх обстрілів Харківської області російські окупанти обирали за цілі медичну інфраструктуру. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Ми проаналізували останні удари ворога. Вони так само направлені, на жаль, і на медичну інфраструктуру. Тобто ворог продовжує знищувати й фактично тероризувати наше місцеве населення", — сказав Синєгубов.

Нагадаємо, 1 лютого Олег Синєгубов повідомив про те, що ціллю російської ракети, яка влучила 29 січня у чотириповерховий будинок в центрі Харкова, була лікарня. Однак жодних військових об'єктів там не було. Тому наразі розглядається можливість збереження медичного обладнання і переміщення частини місцевих лікарень. Проте зупинити надання послуг по всій Харківщині не можна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти обстріляли з "Градів" гуманітарний штаб на північ від Харкова

Удень 2 лютого ударів по Харкову не було, окупанти продовжували обстрілювати область — Чугуївський, Харківський та Куп'янський райони. 

Попри обстріли, мешканці територій, які перебувають під постійними обстрілами, не хочуть евакуюватися. Зокрема, це люди похилого віку. 

У Харків люди повертаються, однак, за словами Олега Синєгубова, наразі такої інтенсивності, як це було влітку або восени, немає.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.