Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти обстріляли з "Градів" гуманітарний штаб на північ від Харкова

Фото: Вячеслав Задоренко.
Обстрілами пошкоджено кілька будівель.

Росіяни продовжують нищити цивільну інфраструктуру Харківщини.

У ніч із першого на друге лютого окупанти пошкодили багато цивільних об'єктів під час обстрілу Дергачівського району. На щастя, ніхто не постраждав.

Унаслідок обстрілів у Козачій Лопані були пошкоджені залізничний вокзал, торгівельні кіоски, декілька приватних будинків. Окрім того, з "Градів" була обстріляна адміністрація Козачолопанського старостинського округу, у якій розміщувався гуманітарний штаб.

"Тепер там зруйновано частину стіни, вибиті вікна, через коротке замикання вигоріло підвальне приміщення. Попри терористичні атаки держави-агресора, ми не припиняємо свою роботу, здійснюємо прибирання території і вирішуємо логістичні проблеми", - повідомив начальник Дергачівської адміністрації Вячеслав Задоренко.

Усіх жителів громади, які не виїхали, просять дотримуватись правила двох стін, захистити вікна від ударної хвилі доступними способами, обладнати укриття у підвалах і погребах, подбати про якнайшвидший зручний доступ до них. 

Нагадаємо, кількість обстрілів на Харківщині останні два тижні побільшала. Під постійним вогнем РФ перебувають Вовчанськ, Куп'янськ, Дворічна і найближчі села.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.