Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Оприлюднено графік включення опалення у будинках харків'ян

Документ оприлюднило комунальне підприємство "Харківські тепломережі".

Опалювальний сезон у Харкові стартував 14 жовтня. На підключення всіх будинків (8000) необхідно до трьох тижнів, кожної черги — до трьох днів.

До будинків Харкова тепло подають у першу, другу, третю, четверту і п'яту черги. Відповідний графік підключення тепла в опалювальному сезоні 2021/2022 опублікували на сайті комунального підприємства "Харківські теплові мережі".

"У залежності від середньодобової температури зовнішнього повітря тривалість включення тепла по кожній черзі становить 2-3 дні. У перший і другий день запуску тепла по кожній черзі спочатку підключаються будівлі малої поверховості від 2 до 7 поверхів і будівлі з низькими п'єзометри́чними відмітками землі по відношенню до джерела тепла", — пояснили у "ХТМ".

Щоб дізнатися, у яку чергу буде підключений ваш будинок, потрібно знайти адресу в колонці ліворуч і цифру черги праворуч (від одного до п'яти). Адреси відсортовані за належністю до теплоелектроцентралі та котелень.

Адреси:

теплотеплотеплотепло
тепло
Графік: КП "ХТМ"

Як писав KHARKIV Today, у Харкові почали подавати тепло у лікарні, навчальні заклади та інші об'єкти соціально-культурної сфери 7 жовтня. До житлових будинків подача тепла стартувала 14 жовтня. Всього у Харкові — 8000 житлових будинків. У першу чергу тепло подадуть до 1987 будинків (у всіх дев'яти районах). Далі до опалення підключать 1300 будинків, наступні на черзі — 1264 будинки і 848 будинків. П'ята черга передбачає включення опалення у 876 будинках. На подачу тепла до всіх будинків знадобиться від двох до трьох тижнів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.