Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"ОПОРА" вимагає від виборчкому перерахувати голоси на виборах мера Харкова

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Громадська мережа "ОПОРА" направила до виборчкому скарги.

Громадянська мережа "ОПОРА" вимагає від виборчкому перерахувати голоси у двох районах Харкова.

Координатор спостереження громадянської мережі "ОПОРА" за виборами Микола Зінченко звернувся до Харківської міської територіальної виборчої комісії зі скаргою про фальсифікацію на виборах мера Харкова 31 жовтня. Про це Зінченко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Вимоги "ОПОРИ":

  • взяти до уваги факти наявності розбіжностей у протоколах підрахунку голосів виборців на десяти дільницях та протоколів Новобаварської та Основ'янської виборчих комісій;
  • визнати дії Новобаварської та Основ'янської виборчих комісій протиправними;
  • зобов'язати Новобаварську та Основ'янську виборчі комісії провести повторний підрахунок голосів на десяти дільницях та скласти протоколи про результати голосування з позначкою "Уточнений".
  • визнати рішення про визнання Ігоря Терехова обраним мером Харкова протиправним.

Як писав KHARKIV Today, 31 жовтня у Харкові пройшли вибори мера. Явка була низюкою — проголосувати прийшло менше 300 000 чоловік. Пізно ввечері 1 листопада Харківська міська виборча комісія оголосила результати голосування на виборах. З великою перевагою, але з невеликим "прохідним" балом виграв секретар Харківської міськради, 54-річний Ігор Терехов.

Але "ОПОРА" заявила про можливе перекидання голосів на виборах мера Харкова. Це сталося на дільниці у Основ'янському та Новобаварському районах. Громадянська мережа звернулась до поліції та обіцяла піти до суду, якщо виборчком відмовиться перераховувати голоси.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.