Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

ООН думає, як допомогти Харкову з енергопостачанням

Фото: Харківська міськрада
У місті підписали меморандум.

Програма розвитку ООН в Україні шукає можливості допомогти Харкову з енергетикою та теплом.

У четвер 4 квітня мер Харкова Ігор Терехов та постійний представник Програми розвитку ООН в Україні підписали меморандум про взаєморозуміння. Документ передбачає поглиблення співпраці у відновленні інфраструктури, яка була пошкоджена через війну, та підвищення енергоефективності Харкова. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"Ви бачили масштаби руйнувань житлових будинків та об'єктів інфраструктури і, певно, розумієте, що самостійно впоратися з ними жодному місту в світі було б не під силу. А після останніх обстрілів по ТЕЦ та підстанціях для нас особливо важливо нормалізувати роботу енергетичної системи. Тим паче, що у нас вже є спільний досвід реалізації подібних проєктів, наприклад, встановлення сонячних батарей в одній з харківських лікарень", — сказав Терехов. 

Постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє зазначив, що за цією програмою вже відновлюють багато пошкоджених об'єктів інфраструктури та наразі шукають можливість допомогти Харкову з енерго- та теплопостачанням.

"Ми шукаємо шляхи, як допомогти Харкову в енерго- та теплопостачанні. Сьогодні вранці [4 квітня — ред.] ми відвідали багато житлових будинків, які були дуже пошкоджені або навіть вщент зруйновані. І ми також хочемо підтримати місто в тому, щоб усунути в них аварійність найбезпечнішим способом, а потім почати відбудову", — сказав Сільє.

Як писав KHARKIV Today, через дронову атаку по Харкову погіршилася ситуація з енергопостачанням. У Харкові дефіцит електроенергії складає до 300 мегаватів. Зараз енергетики переглядають графіки відключень електрики, які вводили раніше, після удару 22 березня. Деякі жителі залишалися без світла до 18 годин.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.