Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Онук Джанні Родарі дарує радість і книжки дітям на деокупованій Харківщині

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Марко Родарі втретє за час війни приїздить до Харківської області.

Марко Родарі  в образі клоуна Пімпи розважав дітей і дарував їм іграшки.

20 лютого до дітей зі звільнених сіл Харківської області завітав Марко Родарі — італійський клоун, онук письменника Джанні Родарі, автора казкового оповідання "Пригоди Цибуліно". Це його третій візит на Харківщину за час війни.

Родарі-молодший відвідав дітей Малинівки і Коробочкиного (Чкаловська громада Чугуївського району). У Коробочкиному клоун Пімпа зібрав близько 30 дітей віком до 12 років. Він веселив малечу фокусами і здивував шоу з мильними бульбашками.

Поки діти дивилися італійське шоу, їхні батьки отримували гуманітарну допомогу від "Волонтерського єднання "Доброчинець".

Після завершення розважальної програми Пімпа разом із волонтерами роздав дітям подарунки — книжки та іграшки.

Італійський клоун дивував дітей не лише фокусами, а й знанням державної мови України. Він вивчив декілька слів українською: "дякую", "вище", "нижче", "великий", "є", "немає". Також італієць навчився рахувати українською до п'яти й знає кілька кольорів — "жовтий", "жовтогарячий", "синій", "зелений" та "червоний".

Клоун Пімпа планує приїжджати до дітей у Донецькій та Харківської областях до 28 лютого. Програми заплановані у Куп'янській, Борівській, Дергачівській, Чугуївській, Ізюмській громадах на Харківщині.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці вересня 2022 року Марко Родарі завітав до дітей з Ізюма.

"Я гастролюю по всьому світу, озброєний червоним носом, щоб небо посміхалося там, де падають бомби та сльози, — зазначив тоді Марко Родарі.

У січні 2023 року клоун Пімпа розважав дітей у Боровій. Мешканці Борівської громади пригостили гостя різдвяною кутею, діти заспівали щедрівку та подарували вишитий український рушник і малюнки, зокрема із Цибуліно.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.