Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До звільненої громади на Харківщині приїхав онук Джанні Родарі

Фото: Борівська селищна рада
Італійського гостя приймала Борівська громада.

Марко Родарі в образі клоуна Пімбо розважав дітей.

9 січня до Борівської громади завітав Марко Родарі — італійський клоун, онук письменника Джанні Родарі, автора казкового оповідання "Пригоди Цибуліно". Про це повідомили у Борівській селищній раді.

"Борівському палаці культури на розважальне дійство зібралося близько 250 дітей з усієї громади. Юні глядачі весело сміялись, щиро раділи магічним дивам веселого фокусника та брали безпосередню участь у казковому дійстві", — розповіли у селищній раді.

Італійський клоун роздав дітям солодкі подарунки і книжки. Мешканці Борівської громади пригостили гостя різдвяною кутею, діти заспівали щедрівку та подарували вишитий український рушник і малюнки, зокрема із Цибуліно. Начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний вручив Марко Родарі подяку за підтримку дітей під час війни.

"Такий теплий прийом і щирість під час зустрічі дуже розчулили Марко Родарі, тож він пообіцяв обов'язково повернутися до нашої громади", — зазначили у Борівській селищній раді.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці вересня Марко Родарі завітав до дітей з Ізюма.

"Я гастролюю по всьому світу, озброєний червоним носом, щоб небо посміхалося там, де падають бомби та сльози, — зазначив тоді Марко Родарі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.