Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Олег Синєгубов розповів про будівництво оборонних укріплень на Харківщині

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Зведення кожної споруди — це окрема спецоперація.

Пріоритетні райони зведення фортифікаційних споруд — Куп’янський, Лиманський і Борівський напрямки.

Харківські захисники продовжують будувати захисні споруди та посилюють оборону регіону. Про це в етері національного телемарафону розповів начальник ХОВА Олег Синєгубов.

"Ми починали минулого року, коли звільняли Харківщину, будівництво фортифікаційних споруд з кругової оборони самого міста Харкова; з травня і восени нашим завданням було нарощування цих фортифікаційних споруд і підвищення обороноздатності. З цим ми працюємо постійно", — повідомив глава області.

За його словами, під час відвідин Харківської області президент Володимир Зеленський акцентував увагу на територіях, де має бути посилена оборона. Це Куп’янський, Лиманський і Борівський напрямки, — сказав Синєгубов.

Укріплення зводять у безпосередній близькості від окупантів, що додатково ускладнює роботу.

"Ми фактично зводимо фортифікаційні споруди на відстані 1-3 км від ворожих позицій, будівництво таких споруд, бетонних фактично конструкцій — кожна з них це окрема спецоперація. І вночі працюємо, тощо, оскільки ворог одразу б’є по будівельній техніці, і по нашим будівельникам", — розповів очільник області.

За даними Олега Синєгубова, цього року на посилення оборонних споруд рішенням Кабміну з резервного фонду держбюджету Харківщині виділено більше 1,35 млрд грн. Крім того, з обласного бюджету спрямували близько 405,5 млн грн на оборонні заходи. В тому числі і на будівництво оборонних ліній. 

Нагадаємо, улітку 2023 року Харківській області з резервного фонду державного бюджету надали 911 мільйонів гривень на будівництво військових інженерних та фортифікаційних споруд.

Як писав KHARKIV Today, Зеленський доручив пришвидшити будівництво оборонних споруд у Харківській області. Харківщина була першим регіоном, якому дали кошти на фортифікацію.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.