Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Зеленський доручив пришвидшити будівництво оборонних споруд у Харківській області

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Харківщина була першим регіоном, якому дали кошти на фортифікацію.

Після поїздки на Харківщину та на Південь України Президент України провів нараду щодо зведення оборонних споруд.

На нараді були присутні міністр оборони Рустем Умєров, військові керівники, усі голови військових адміністрацій, які прозвітували про зведення фортифікаційних споруд. Йдеться про споруди неподалік лінії фронту та по всій Харківщині, зокрема.

"На всіх основних напрямках, де потрібно, посилитись, прискоритись з будівництвом споруд. Звичайно, це передусім Авдіївський, Мар’їнський та інші напрямки на Донеччині – максимум уваги. Харківщина – це Куп’янський напрямок, також оборонна лінія Купʼянськ – Лиман. І вся Харківщина, і Сумщина, і Чернігівщина, і Київська, і Рівненська область, Волинь. Також південь – Херсонська область. Були доповіді обласних влад, усіх відповідних військових керівників, міністра оборони Умєрова, генерала Павлюка. Обговорили залучення ресурсів, мотивацію, зокрема, і приватного бізнесу в цій роботі, фінансування. Пріоритет очевидний", — повідомив у вечірньому звернення Володимир Зеленський.

Він подякував усім, хто працює саме на такому будівництві, на виробництві матеріалів для оборонних споруд. 

Як писав KHARKIV Today, улітку 2023 року Харківській області з резервного фонду державного бюджету надали 911 мільйонів гривень на будівництво військових інженерних та фортифікаційних споруд.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.