Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти зривають мости у Харківській області

Фото: Боровский поселковый совет
На території громади тривають активні бої

Під окупацією залишається Борова, населені пункти, що межують з нею, та села на північ і схід від центру громади.

Днями російські окупанти підірвали мости через річку Борова у селищі Борова Харківської області. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

"Внаслідок цих вибухів значних пошкоджень зазнали будинки, розташовані неподалік, в адміністративних будівлях в центрі селища вибиті вікна", — розповіли у селищній раді.

За інформацією Борівської селищної ради, на території громади ведуться активні бойові дії. У селищі Першотравневе, селі Чернещина та поблизу нього, неподалік інших населених пунктів виявлено велике скупчення окупантів, їхньої техніки, артилерії.

У Борівській громаді немає електроенергії, мобільного зв'язку та інтернету, є перебої з газопостачанням. Громада потерпає від обстрілів.

"Переміщення громадою вкрай небезпечне. Магазини майже не працюють. Люди ховаються у власних домівках, підвалах та погребах", — розповіли у Борівській селищній раді.

Як писав KHARKIV Today, Збройні сили України закріпилися на лівому березі річки Оскіл в Харківській області. Днями ЗСУ звільнии на цьому березі Куп'янськ-Вузловий та Ківшарівку, але військові РФ ще перебувають у промисловій зоні Куп'янська. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.