Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти влаштовують морги у цивільних будівлях на Харківщині

Ізюм. Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Такі морги виявили на Куп'янському напрямку.

Втрати російських окупантів на Харківщині великі, тіла не встигають вивозити у Росію.

Тому російські окупанти зробили морги із цивільних будівель на Харківщині. Однак для роботи моргів у них немає обладнання. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три ракети по Харкову: куди влучили окупанти

"На Куп'янському напрямку противник вимушений використовувати цивільні будівлі населених пунктів Харківської області у якості моргів, але без належного обладнання", — розповіли у Генштабі.

Раніше Головне управління розвідки повідомляло, що Росія зводить об’єкти для сортування та зберігання тіл своїх солдатів, загиблих під час вторгнення в Україну. Це свідчить про те, що Росія більше не може приховувати масштаби своїх втрат у війні, вважають у розвідці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Демографічна катастрофа в Україні на тлі війни та розрухи

Згідно з повідомленням ГУРу, у Курську та Ростові-на-Дону готуються приміщення площею понад 4 000 квадратних метрів з холодильними камерами, траурними залами, а також приміщеннями для проведення судово-медичної експертизи тіл загиблих.

За останніми оцінками Генерального штабу Збройних сил України, втрати Росії під час вторгнення в Україну сягнули 200 000 осіб.

Як писав KHARKIV Today, російські диверсійно-розвідувальні групи знову намагалися проникнути на територію Харківської області. Це було минулого тижня, остання спроба — уночі 5 червня. Українська армія виявила пересування ДРГ та відкрила по них вогонь, після чого диверсанти відійшли.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.