Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти розмістили госпіталь у храмі на Харківщині

Фото: ukrainaincognita.com.
У церкву неподалік лінії фронту зносять поранених.

Окупанти часто використовують церкви як пункт для лікування або відновлення своїх військових. 

Одним із таких став Свято-Троїцький храм в селі Мала Комишуваха на південь від Ізюму. Як повідомили у ранковому зведенні Генерального штабу, його використовують як польовий госпіталь.

За інформацією місцевих, церква була збудована 1826 році і є складовою частиною чоловічого монастиря на честь Піщанської ікони Божої Матері Ізюмської єпархії УПЦ МП. Це окремий скит, місцевий осередок московської церкви.

Раніше повідомлялося, що на Харківщині окупанти використовують школи у якості госпіталю. 

Нагадаємо, українська армія під час контрнаступу частково відвоювала позиції на північ від Ізюму. Окупанти не полишають спроби наступати звідси на Барвінкове та Слов'янськ. ЗСУ тримають позиції, населені пункти на кордоні з Донбасом — Бражківка, Вірнопілля, Дмитрівка — перебувають під постійним вогнем Росії.  

Як писав KHARKIV Today, митрополит Ізюмський і Куп'янський Єлисей відмовився виконувати рішення Собору Української православної церкви Московського патріархату, який висловив незгоду з позицією патріарха московського Кирила щодо війни в Україні. Про це він заявив у коментарі, наданому одному із пропагандистських російських каналів.

Митрополит Єлисей заявив, що не виконуватиме рішення собору і що нібито має на це дозвіл митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

"Те рішення, яке було ухвалене у Києві 27 травня, де відбувся помісний собор, я не підтримав. Я не хочу порушувати вікової єдності з патріархом Московським і всієї Русі і як правлячий архієрей Ізюмської єпархії ухвалив рішення, і на це у мене є благословення Онуфрія, самостійно приймати рішення в межах своєї єпархії. Я ухвалив рішення: ми залишаємось у статуті, який діяв до 27 травня. Ми згадуємо патріарха і молимося за нього", — сказав Єлисей.

Священики єпархії почали співпрацювати з російськими окупантами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.