Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти перекидають резерви на північ Харківщини — Сирський

Скрин: DeepState.
Окупанти намагаються вийти до центру Вовчанська.

Противник підтягує резерви з інших напрямків, аби підтримувати "штурмовий" темп.

Бої точаться у самому Вовчанську, де росіяни загрузли у вуличних боях. На Липецькому напрямку ворог перейшов до оборони. Про це повідомив Командувач ЗСУ Сирський. 

"Продовжую свою роботу в частинах Східного фронту. Після перших незначних успіхів в ході наступальних боїв на Харківщині противник повністю завʼяз у вуличних боях за Вовчанськ та поніс дуже високі втрати в особовому складі штурмових підрозділів. Наразі ворог з різних напрямків перекидає резерви, намагаючись підтримати активні штурмові дії, але безуспішно. В районі Липців ворог також поніс істотні втрати, перейшов до активної оборони, проводить мінування та вогневе ураження позицій наших військ", — зауважив Сирський.

На Купʼянському напрямку також тривають бої бої у лісовому масиві на північ від міста. За словами Сирського, найсладніше у районі Кислівки, де ворог намагається прорвати нашу оборону та вийти до річки Оскіл.

Як писав KHARKIV Today, українська розвідка вважає, що ознак наступу росіян на Харків немає.

17 травня російський президент Путін заявив, що Росія не планує захопити Харків. За інформацією британської розвідки, росіяни прагнуть вийти на таку відстань, з якої можна діставати до Харкова з артилерії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.