Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти намагалися атакувати у районі Тернової

Иллюстративное фото: Людмила Денисова
Спроби ворога були марними.

Окупанти намагаються стримувати наступ ЗСУ на північ від Харкова.

Противник продовжує ведення наступальних дій у Східній операційній зоні. Основні зусилля ворога були зосереджені на Донецькому напрямку, підготовку до наступальних дій силами підрозділів, зосереджених у районі Ізюма. На Слобожанському напрямку окупанти намагаються стримувати наступ Сил оборони на північ від Харкова та запобігти їх виходу на Державний кордон України. Про це у вечірньому зведенні 16 травня повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

"Зусилля авіації противника зосереджені на ураженні об'єктів у Східній операційній зоні та промислових об'єктах у глибині території України", — розповіли захисники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В окупованій громаді на Харківщині росіяни облаштували полігон

На Слобожанському напрямку ворог посилює угруповання військ підрозділами спеціального призначення та протиповітряної оборони.

"На Харківському напрямку основні зусилля супротивника зосереджуються на утриманні займаних позицій і недопущенні просування наших військ. Ворог намагався вести бойові дії у напрямку населеного пункту Тернова, успіху не мав", — поінформували у Генштабі ЗСУ.

Там уточнили, що внаслідок вогневої поразки Силами оборони ворожих складів, що розміщувалися в Ізюмі, знищено значний запас боєприпасів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.