Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти накопичили сили для нового штурму на Харківщині — заступниця комбата

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Українські військові знають про намір загарбників та проводять контрнаступи.

Російські окупанти накопичують сили та готуються до штурму в Харківській області.

Однак українська армія про це вже знає та проводить контрнаступи, аби відкинути ворога від своїх позицій. Про це повідомила в ефірі телеканалу "Еспресо" заступниця командира батальйону "Карпатська Січ" Марія Чашка. 

"Те, що у них є проблеми із постачанням своїх підрозділів, ми також бачимо і знаємо про те. Проте недооцінювати ворога не можна, тому що сили у них ще доволі великі. І вони все-таки їх зараз накопичують. Ми спостерігаємо, як вони намагаються підтягнути якомога більше сил, і думаємо, що вони готуються до штурму і в нашому напрямку також. Проте ми про це вже знаємо і ми готуємося до цього. І не лише готуємося, а й вчиняємо певні контрнаступальні дії й намагаємося знищувати їхні можливості підходу чи обходу наших позицій. Тут усе надійно. І ми впевнені, що їм не вдасться прорватися в напрямку, де тримає позиції наш підрозділ", — сказала Чашка.

За словами Марії Чашки, на сьогодні в української армії достатньо далекобійної високоточної зброї, аби знищувати склади боєприпасів окупантів. Постачання зброї Україні продовжується. Слід зазначити, що "Карпатська Січ" знаходиться на позиціях недалеко від Бавінкового.

"Звичайно, нам важливо перебивати їхні логістичні шляхи, знищувати їхнє тилове забезпечення. Тому що це один із таких доволі важливих методів війни. Зважаючи на те, яку зрою ми можемо використовувати вже зараз частково та яку зброю ми очікуємо, в зв'язку з тим ми переконані, що де би вони не відтягнули свої склади, це їм не допоможе, тому що за умов використання нами далекобійної зброї високоточної, їм це не допоможе", — пояснила Чашка.

Як писав KHARKIV Today, російські окупанти намагаються захопити території Луганської та Донецької областей.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.