Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти можуть наступати з Ізюму на Дніпро — The New York Times

Фото: Maxar Technologies
Росія продовжує накопичувати війська у напрямку Ізюма.

Дніпро для російської армії є стратегічною ціллю у боротьбі за Донбас.

Російські окупанти можуть провести наступ з Ізюму на місто Дніпро — стратегічну ціль у контексті боротьби за Донбас. про це пише The New York Times із посиланням на американських військових аналітиків.

Такий висновок аналітики зробили після того, як супутникові знімки показали, що сотні військових машин 10 квітня рухалися через Великий Бурлук у напрямку Ізюма. Наголошується, що бойові дії навколо Ізюма посилилися, коли Москва оголосила про намір зосередити бойові дії на Сході.

Ізюм знаходиться майже в центрі Донбасу, на захід від нього, тому є важливою для російської армії точкою. Аналітики говорять про те, що російські війська в Ізюмі та його околицях готувалися просуватися на південь та південний схід, а далі — на Донбас.

"Російським силам потрібен Ізюм, щоб утримувати свої передові західні лінії фронту і дозволити їм просунутися до Дніпра та інших стратегічно важливих міст на Донбасі, заявили офіційні особи США", — пише The New York Times.

Як писав KHARKIV Today, 25 березня компанія космічних технологій Maxar Technologies опублікувала знімки руйнувань Ізюма.  На фото видно масштабні руїни, у які перетворилося місто, також на супутникові знімки потрапили позиції ворога та колона російських самохідних артилерійських установок за п'ять кілометрів на північний захід від Ізюма.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.