Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти хотіли на КамАЗах форсувати Оскіл на Харківщині

Фото: Борівська селищна рада
Операція "переправа" не вдалася.

Російські військові йдуть транзитом через Борівську громаду на Донбас.

Окупанти знову намагалися форсувати Оскільське водосховище поруч зі знищеним мостом. Поблизу села Гороховатка (на південний захід від Борової) місцеві мешканці помітили застряглі у річці Оскіл військові автомобілі, на яких російські окупанти намагалися дістатися іншого берега. Відповідне фото опублікувала Борівська селищна рада. На ньому видно два інженерних КамАЗи.

"Періодично колони російських військ проходять через населені пункти Борівщини транзитом. Деякі намагаються робити це вбрід через Оскіл, але безуспішно", — сказано у повідомленні.

Зазначимо, станом на сьогодні Борівська громада перебуває під тимчасовою окупацією. За повідомленням селищної ради, більшість російських військових вийшли з території громади, однак зберігають за нею контроль. У громаді спокійно, але бойові дії тривають поруч.

"Бойові дії на території громади не ведуться, але останнім часом все частіше чути звуки вибухів з боку міста Ізюм. Збройні Сили України тіснять противника на Ізюмському напрямку та щодня наближають день звільнення рідного краю", — зазначили у Борівській селищній раді.

Як писав KHARKIV Today, у Борівській громаді з'явилися нові блокпости та військові з Кавказу. Російські загарбники, що стоять на блокпостах, перевіряють у мешканців документи, фотографують людей, які проїжджають, з розгорнутим паспортом у руках, опитують та роблять фото автомобілів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.