Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Одну знести, другу обслідувати: що буде з пам'ятками архітектури на Полтавському шляху

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Одну з будівель ракета зруйнувала майже повністю.

Окупанти поцілили ракетою у дві памʼятки архітектури, яким майже 200 років. 

Будівлі на вулиці Полтавський Шлях, 15 дуже постраждали під час ракетного обстрілу вночі 5 липня. У будівлі, де розміщувалася адміністрації Новобаварського району, є шанси на відновлення. А будівля на вул. Полтавський Шлях, 15 повністю знищена та підлягає знесенню. Про це 6 липня повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов, передає мерія. 

"Ми подивимося на конструктив будівлі, і, якщо це можливо, будемо її відновлювати. Це будівля районної адміністрації, і тут харків'яни отримували адміністративні та соціальні послуги. Ще з перших днів війни я говорив: те, що творить російська армія, не інакше як геноцид українського народу. І ці руйнування вкотре доводять це", — наголосив Терехов.

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today

За його словами, харків'яни оперативно допомагають комунальникам відновлювати місто.

"Дуже багато харків'ян зібралося. Вони допомагають прибирати все те, що сьогодні вночі накоїв російський агресор. Працюватимемо далі, все відновлюватимемо. У харків'ян є дух та здорова злість до окупантів. Це ще раз підкреслює, що Харків не зломити", — розповів Харківський міський голова.

Нагадаємо, в ніч на 6 липня росіяни зруйнували памʼятку архітектури Харкова — двоповерховий садибний будинок у стилі класицизму, збудований у 1832 році архітектором Андрієм Тоном. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.