Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Нові тролейбуси з автономним ходом виходять на маршрути у Харкові

Фото: Харьковский горсовет
Тролейбус курсуватиме від селища Жуковського до площі Конституції.

Також у Харкові скасують тролейбус №17 "Вулиця Рудика — площа Конституції".

З понеділка, 4 жовтня, у Харкові вийде на маршрут тролейбус №55 з автономним ходом. Тролейбус курсуватиме з селища Жуковського до площі Конституції. Водночас 17-й тролейбус скасують. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"Тролейбус №55, на відміну від тролейбуса №17, буде робити зупинки на вулиці Чкалова і вулиці Лісопарківській у напрямку до центру міста на протилежному боці цих вулиць. До того ж, вводиться в дію нова зупинка "Помірки", розташована на перехресті: вулиця Рудика — вулиця Комуни — Помірки (на повороті до медичних установ), через яку буде проїжджати тролейбус №55", — пояснили у міськраді.

Тролейбус №55 курсуватиме так:

селище Жуковського (Свято-Миколаївський храм) — проспект Жуковського — вулиця Академіка Проскури — вулиця Чкалова — вулиця Лісопарківська — вулиця Рудика — вулиця Комуни — Білгородське шосе — вулиця Сумська — майдан Конституції (у зворотному напрямку: провулок Спартаківський — вулиця Університетська — провулок Мечникова) .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли у Харкові пустять перший швейцарський трамвай

Зупинки тролейбуса №55:

у напрямку площі Конституції: селище Жуковського, провулок Фізкультурний, вулиця Фестивальна, проспект Жуковського, вулиця Поздовжня, Литвинівка, вулиця Чкалова, Харківський авіаційний інститут, вулиця Старошишківська, вулиця Рудика, Помірки, Меморіал Слави, Велоцентр, Сокільники, Дитяча залізниця, парк ім. Горького, вулиця Олеся Гончара, вулиця Маяковського, вулиця Сумська (станція метро "Університет"), сад Шевченка, Будинок "Саламандра", площа Конституції;

у напрямку селища Жуковського (Свято-Миколаївський храм): площа Конституції, театр опери та балету ім. Лисенка, вулиця Сумська, вулиця Маяковського, вулиця Олеся Гончара, парк ім. Горького, площа Першого Травня, Дитяча залізниця, Сокільники, Велоцентр, Помірки, вулиця Рудика, вулиця Старошишківська, Харківський авіаційний інститут, вул. Академіка Проскури, вулиця Чкалова, Литвинівка, вулиця Поздовжня, проспект Жуковського, вулиця Фестивальна, провулок Фізкультурний, селище Жуковського.

Графік роботи тролейбуса №55: з селища Жуковського — з 5:42 до 22:16, площа Конституції — з 5:00 до 21:34.

Як писав KHARKIV Today, на Роганський житловий масив курсують нові тролейбуси з автономним ходом №51 і 52. Раніше такі тролейбуси пустили до Північної Салтівки,  П'ятихаток, до селища Жихар,  мікрорайону "Горизонт". Також на прохання харків'ян новий маршрут планують запустити до селища Жуковського. Наприкінці серпня у місті ввели новий тролейбусний маршрут — №54.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.