Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Німеччина допоможе відбудувати дві школи у Харкові

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Із відновленням обіцяє допомагати місто-побратим Нюрнберг.

Які саме зруйновані школи відновлюватимуть, поки не повідомляють.

16 серпня на онлайн-зустрічі харківський міський голова Ігор Терехов та представники державної адміністрації Баварії й міста-побратима Нюрнберга домовилися щодо того, що німецькі партнери відновлять дві школи у Харкові, які були зруйновані через війну. Про це Терехов повідомив в ефірі національного телемарафону.

"Що стосується Нюрнберга, наших взаємовідносин, то у нас дуже багата історія наших спільних відносин. Це наше місто-партнер, побратим. Стосовно розмови, яка була у нас учора, ми домовились щодо відбудови двох шкіл у Харкові. Крім цього, ми теж отримуємо дуже міцну підтримку від нашого міста-партнера Нюрнберга, землі Баварія. Я дуже вдячний нашим міжнародним партнерам, побратимам за їхню таку потужну підтримку міста Харкова", — розповів Ігор Терехов.

За інформацією міськради, Нюрнберг передавав Харкову автобуси, насосні станції та дизель-генератори. Терехов запевняє, що із Нюрнбергом є домовленості щодо відбудови "дуже багатьох об'єктів", зокрема лікарень, шкіл та дитсадків.

Якими школами опікуватиметься німецьке місто, поки не повідомляють. Харківський міський голова вважає, що чекати закінчення війни не можна, потрібно відбудовувати місто вже зараз.

"Я хочу сказати, що ми не можемо чекати, ми повинні все відбудовувати. Минулого року ми відбудували 200 багатоповерхівок. Крім цього, ми теж не зупиняємося і у цьому році, не зважаючи на війну, не зважаючи на певний дефіцит бюджету міста, але ми відбудовуємо будинки харків'ян, бо люди бачать, люди хочуть повертатися до своїх домівок. Крім цього, нам дуже потрібно, щоб ми відбудовували наші школи, дитячі садочки, лікарні, щоб ми не зупинялися у нашій роботі по відбудові міста Харкова", — сказав Терехов.

Як писав KHARKIV Today, Ігор Терехов вважає, що відбудувати Харків за наявності грошей можна за два роки. Йдеться не тільки про реконструкцію будинків, а і про об'єкти інфраструктури.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.