Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Неподалік Бахмута загинув доброволець із Харківської області

Віталій Волненко. Фото: Олександр Гололобов
Захисника поховали у Харкові.

Віталієві Волненку було 26 років.

17 жовтня у Харкові попрощалися із військовим Віталієм Волненком. Його поховали на 18-му кладовищі. Боєць загинув під час виконання бойового завдання неподалік села Андріївка у Бахмутському районі на Донеччині. Це сталося 10 жовтня.

За інформацією малоданилівського селищного голови Олександр Гололобова, Віталій Волненко народився у Черкаській Лозовій Малоданилівської громади (Харківський район) у 1997 році. До Збройних сил України долучився добровольцем ще на початку повномасштабної війни. Звільняв території Харківщини та Луганщини.

"Він був високоморальним та професійним прикладом для своїх побратимів, вирізнявся особливою рішучістю та силою волі. Його душа ввійшла у вічність 10 жовтня. Щиро співчуваємо родині та близьким Віталія Волненка! Вічна та світла пам'ять захисникові, адже Герої не вмирають, допоки пам'ять про них живе в наших серцях!", — зазначив Гололобов.

з
Віталій Волненко. Фото: Олександр Гололобов

Як писав KHARKIV Today, 16 жовтня загинув 44-річний військовослужбовець Борис Кравченко. Він жив у селі Лиман Слобожанської громади (Чугуївський район).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.