Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Небезпечно. Міськрада хоче заборонити проведення Маршу єдності у Харкові

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Марш єдності має відбутися у суботу, 5 лютого.

Якщо громадська організація "Молодь. Харків" не прислухається до комісії міськради та вирішить проводити Марш єдності, юридичний департамент міськради подасть позов до суду.

Другого лютого на позачерговому засіданні Харківська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення рекомендувати громадській організації "Молодь. Харків" не проводити Марш єдності 5 лютого. Це стало відомо із відповідного протоколу засідання комісії, опублікованому на сайті Харківської міськради.

"Рекомендувати керівнику громадської організації "Молодь. Харків" Ткаченко Є. С. відмовитися від проведення зазначених у повідомленні масових заходів на території м. Харків. Юридичному департаменту у Харківській міськраді у разі незгоди керівника "Молодь. Харків" терміново підготувати та направити до Харківського окружного адміністративного суду позовну заяву про заборону проведення масових заходів 5 лютого з 14:00 до 17:00 від площі Конституції на вулиці Сумській до площі Свободи маршу "Марш єдності", — йдеться у протоколі рішення.

На на засіданні комісії були присутні співробітники СБУ та Нацполіції.

Як аргументи на комісії повідомили: проведення масових заходів зараз використовують окремі радикально настроєні особи для організації провокацій, спрямованих на дискредитацію керівництва держави, це загострить суспільно-політичну ситуацію і у місті, і у регіоні в цілому. Крім того, у Харківській області запроваджено "жовтий" рівень терористичної загрози та щоденне зростання захворюваності на коронавірус.

Як повідомили KHARKIV Today організатори маршу, вони дійсно подавали заявку від ГО "Молодь. Харків" та передбачали таку відповідь міста.

Нагадаємо, у Штабі оборони Харкова вирішили зміцнювати патріотичні настрої. Для цього організатори 5 лютого хотіли провести Марш єдності. Незважаючи на побоювання силовиків, організатори вважають, що він пройде мирно та без провокацій. На Марші очікується 5000 учасників. Організатори більше боялися інформаційних провокацій у день маршу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.