Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Не всі станції Салтівської лінії метрополітену будуть відкриті для пасажирів

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Три станції метро залишаться недоступними через безпеку.

Також пасажирам не можна буде зайти та вийти на станції метро "Держпром".

У вівторок, 24 травня, Харківський метрополітен відновлює перевезення пасажирів. З 07:00 всіма трьома лініями Харківського метрополітену почнуть курсувати електропотяги, а станції відновлять прийом пасажирів.

На Салтівській гілці кілька станцій буде закрито. Як повідомили у метрополітені, потяги курсуватимуть у всіх напрямках, крім ділянки від станції метро "Академіка Павлова" до станції метро "Героїв Праці" (Між цими станціями є станція метро "Студентська).

До того ж, станція метро "Держпром" працюватиме лише як пересадковий вузол, тобто зайти на станцію і вийти з неї буде не можна, а можна буде лише перейти на станцію метро "Університет" і навпаки.

Графік роботи метрополітену для пасажирів — з 07:00 до 19:00. Інтервал руху складатиме 30 хвилин на кожній із трьох ліній. Розклад руху потягів буде розміщено у вестибюлях станцій. З повним переліком вестибюлів і пішохідних виходів з підвуличних переходів можна ознайомитися нижче.

У перші дні з моменту запуску проїзд у підземці буде безкоштовним. У метрополітені наголосили, що люди зможуть продовжити користуватися станціями як тимчасовим укриттям під час повітряних тривог.

метрометро
Документ: Харьковский метрополитен
Документ: Харківський метрополітен

Нагадаємо, у харківській підземці почнуть рух потяги вперше за останні 89 днів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.