Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Найбільший ринок Харкова обіцяють реконструювати

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Ринку "Барабашово" потрібні робочі руки.

На зруйнованій території розбирають завали та сміття.

Про початок реконструкції "Барабашово" повідомив власник ринку, нардеп Олександр Фельдман. Він прийняв таке рішення після зустрічі з підприємцями. 

"Скажете, що поки йде війна й існує постійна небезпека бомбардувань, про це рано думати? Але якщо не думати про майбутнє сьогодні, воно тоді взагалі ніколи не настане! Ми віримо в нашу перемогу та готуємо масштабні проекти, які реалізовуватимуться на "Барабашово" після повернення миру до Харкова, але й нині в жодному разі не маємо наміру сидіти склавши руки", — пояснив бізнесмен.

За його словами, "Барабашово" зараз працює — відкрито багато торгових точок, де можна придбати усі групи товарів.

"А в тих його частинах, які зруйновані бомбардуваннями і пожежами, що сталися після них, ми вже розпочали роботи з розбирання завалів, прибирання та приведення території в порядок. Це, безперечно, перше, що потрібно зробити перед початком реконструкції", — розповів Фельдман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збитки України через знищення ринку "Барабашово" склали два мільярди гривень

Власник ринку додав, ці роботи активізуватимуться, тому оголошують набір робітників до бригад: запрошують долучатися всіх, хто може і хоче працювати.

Нагадаємо, наймасштабніша пожежа на "Барабашово" сталася 17 березня після попадання на територію ринку кількох ракет. Незважаючи на те, що сотні магазинів були знищені, наприкінці квітня деякі підприємці повернулися до роботи. 21 липня окупанти обстріляли район станції метро "Барабашово", було троє загиблих і 23 поранених.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.