Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Наступне засідання у справі Кернеса відбудеться наприкінці березня

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
У суді наполягають на реабілітації п'ятого мера Харкова Геннадія Кернеса.

У Київському районному суді Полтави проходять підготовчі засідання за звинуваченням Геннадія Кернеса і його охоронців — Віталія Бліннікова і Євгена Сміцького у викраденні і тортурах.

10 березня відбулося чергове підготовче засідання. На ньому одна з захисниць п'ятого мера Харкова подала клопотання і в засіданні оголосили перерву. Про це повідомили в Київському районному суді Полтави.

Наступне засідання призначили на 25 березня.

Нагадаємо, до цього 22 лютого в засіданні за обвинуваченням Кернеса і його охоронців також оголошували перерву. За місяць до цього суд задовольнив право родичів п'ятого мера Харкова про продовження розгляду звинувачення для його реабілітації. Після смерті Геннадія Кернеса адвокат Олександр Гунченко заявив, що його сім'я не хоче закриття справи про тортури, в суді будуть наполягати на реабілітації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові пройде конкурс для собак імені Кернеса

Як писав KHARKIV Today, 31 січня 2020 року Апеляційний суд Полтави прийняв рішення повернути справу за звинуваченням Кернеса до суду першої інстанції — Київський райсуд Полтави. Це сталося через півтора року розгляду апеляції потерпілих активістів євромайдану — Сергія Ряполова, Олександра Кутяніна і їх адвоката.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.