Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Надзвичайна подія у чугуївській школі: протипожежну сигналізацію замовили, але пізно

Пожар произошел в лицее №2 Чугуева. Фото: Чугуевский горсовет
Встановити систему сигналізації повинні були до 1 листопада.

Вогонь у чугуївському ліцеї №2 практично повністю знищив спортзал і частково зруйнував кабінети на другому поверсі.

У серпні управління освіти Чугуївської міськради уклало договір з фірмою "Охорона Мастерс Безпека" про встановлення системи пожежної сигналізації у ліцеї №2, де сталася пожежа. Інформація про це опублікована на порталі державних закупівель ProZorro, передає  Харківський антикорупційний центр.

"Йшлося про послуги з влаштування системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та передачі тривожних сповіщень на об'єкті: Комунальний заклад" Чугуївський ліцей №2". Договір вартістю 292 тисячі гривень підписали 27 серпня. Роботи повинні бути виконані до 1 листопада. Інформації про оплату за ці послуги на порталі Е-Дата немає", —  пояснили у ХАЦ.

Пожежа у школі почалася увечері 19 вересня з даху. Вогонь практично повністю знищив спортзал і частково зруйнував кабінети на другому поверсі. Від води постраждали багато інших приміщень, навіть на першому поверсі, повідомили у Чугуївській міськраді.

Фото: Чугуевский горсовет
Фото: Чугуївська міськрада

"Через пожежу серйозно постраждала будівля ліцею. За останні кілька років було вкладено багато грошей у ремонт навчальних кабінетів, спортивного залу, поповнення матеріально-технічної бази одного з кращих навчальних закладів міста. Боляче і прикро, що в один момент багато було знищено у результаті пожежі", — розповіла мер Чугуєва Галина Мінаєва.

Фото: Чугуевский горсовет
Фото: Чугуївська міськрада

Нагадаємо, пожежу у школі гасили упродовж ночі. Рятувальники назвали попередню причину виникнення вогню — коротке замикання електропроводу. Загиблих і постраждалих немає.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.