Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 травня, 2021 - 20:20

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила представника у Харківську область

Представників відбирали за підсумками конкурсу.

Ірину Панченко призначили на чотири роки.

13 травня призначили представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Харківській області. Ним стала Ірина Панченко. Про це повідомили на сайті Нацради.

Також регуляторний орган визначив представників Нацкомісії з питань телебачення і радіомовлення у Дніпропетровській області — Олена Демченко, Рівненській — Лілія Гринюк і Тернопільській — Оксана Новосельська.

"Лілія Гринюк, Оксана Новосельська та Ірина Панченко раніше працювали у секретаріатах ​​представників Національної ради відповідних областей", — пояснили у Нацраді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У суді і на вулицях. Як харків'яни допомагають Медведчуку захищати телеканали

Кандидатів розглядали під час конкурсу. Представників Нацкомісії призначили на чотири роки.

Нагадаємо, 20 серпня 2020 року регуляторний орган Нацкомісії з питань телебачення і радіомовлення ухвалив рішення про звільнення представника Нацради у Харківській області Вікторії Пилаєвої. Причиною стала заява Пилаєвої про звільнення за власним бажанням. Звільнили її 25 серпня.

Відзначимо, згідно з декларацією, Ірина Панченко працювала до призначення провідним фахівцем у Нацраді з питань телебачення і радіомовлення. Її річна зарплата склала 241 730 гривень. У Панченко є квартира і земельна ділянка у Харкові. Також є спільна власність з іноземним громадянином у місті Чистякове (Донецька область).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.