Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Нацкорпус" виходить на протест до Офісу президента

Фото: 24tv.ua
З Харкова до Києва повезуть автобусом.

Організатори акції вважають, що влада планує репресувати проукраїнську опозицію.

У суботу, 14 серпня, під Офісом президента заявлять, що влада готується до масштабної зачистки проукраїнського суспільно-політичного поля перед здачею національних інтересів. Про це повідомили на сторінці "Нацкорпус.Харків" в Telegram.

"Репресії, політичні переслідування, дискредитація націоналістичного руху та маніпуляції суспільною думкою — все це покликане унеможливити протести активної патріотичної спільноти. Зеленський розуміє, що ми – патріоти, ветерани, націоналісти — не дамо йому піти на зрадницькі умови та здати державні інтереси України. Аби розв’язати руки, влада репресує активний пласт суспільства, тих, хто першими стає на безкомпромісний захист країни. Репресії проти Азовського руху — це лише початок. Такий план влада має на всю проукраїнську опозицію", — написали в "Нацкорпусі".

Організатори закликають вийти на протест усіх бажаючих. З Харкова на протест будуть везти автобусами.

Нагадаємо, 7 серпня Шевченківський районний суд Києва заарештував сімох підозрюваних членів злочинного угруповання, серед яких є представники партії "Національний корпус", колишні та діючі правоохоронці: Івана Нікіфорова, Сергія Козлюка, Сергія Величка, Олега Скрипку, Кирила Крикунова, Дмитра Колеснікова та Артема Субочева. 5 серпня їх затримали в Харкові. За даними слідства, до складу злочинного угруповання входили близько 50 осіб, в тому числі й чинні правоохоронці та ветерани АТО. "Нацкорпус" заявив про політичний тиск, сфабриковані СБУ справи і покликав патріотів на акцію протесту під суд у Києві.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.