Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Начальник ГУ Нацполіції у Харківській області пішов у відставку

Фото: Андрей Рубель / Facebook
Андрій Рубель більше не очолює ГУ Нацполіції у Харківській області.

Нацполіцію у Харківській області Андрій Рубель очолював майже дев'ять місяців.

Начальник Головного управління Нацполіції у Харківській області Андрій Рубель подав у відставку. Про це Рубель повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Прийшов час рухатися далі. Майже дев'ять місяців напруженої і результативної роботи з харківськими поліцейськими — для мене це вже історія" — написав Рубель.

Рубель подякував колегам — слідчим, оперативникам, криміналістам, співробітникам превенції за професіоналізм і витримку.

"Головний результат — завдяки вашим зусиллям будь-який громадянин на Харківщині може почуватися у безпеці", — підкреслив Рубель.

Про подальші кроки у кар'єрі Андрій Рубель повідомляти не став.

Як писав KHARKIV Today, 4 грудня у Харкові представили нового начальника Головного управління Нацполціії у Харківській області Андрія Рубеля. До нього поліцію очолював Валерій Сокуренко.

Андрію Рубелю — 38 років. Родом з Чернігівської області. У липні 2017 року став заступником начальника департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції, з липня до листопада 2019- го тимчасово виконував обов'язки начальника ГУ Нацполіції у Закарпатській області. Пізніше його призначили начальником департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.