Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На звільнені території Харківської області везуть тонни медикаментів

Фото: соцмережі.
На деокупованих територіях відновлюють роботу аптеки.

На деокупованих територіях відновлюють роботу аптеки. В Ізюмі відкрилася перша на 18-й день звільнення.

28 вересня на Харківщину прибула гуманітарна допомога. Це 230 тонн медикаментів. Її розвезуть на деокуповані території. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

"І додаткова чергова сьогодні партія гуманітарної допомоги, привезена від ЮНІСЕФ — 9 вантажівок загальною сумою близько 230 тонн товару, який вивантажуємо сьогодні на обласних складах і за допомогою департаменту охорони здоров'я та залучених волонтерів буде розподілено на деокуповані території, щоб надавати всім медичну допомогу", — сказав Ляшко.

Сьогодні на нараді в Харкові розглядали питання забезпечення лікарськими засобами жителів деокупованих територій та відновлення роботи аптечної мережі, аби мешканці могли скористатися державною програмою "Доступні ліки" — коли за рецептом лікаря в аптеці безкоштовно видають препарат. Як повідомив Віктор Ляшко, це питання узгодили.

За інформацією директора департаменте охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації Максима Хаустова, на сьогодні у звільнених населених пунктах уже частково працюють медзаклади, відновляється аптечна мережа.

"Була зроблена велика робота з командою МОЗ, за два дні проїхали по всіх лікарнях, подивилися всі потреби, стан, і сьогодні зроблено висновки, розроблений план на подальшу реалізацію наших задумок. Перше — щоб запрацювали самі медзаклади, повернулися лікарі, робота ведеться. Уже сьогодні відновили аптечну мережу. Сьогодні вже відкрито декілька відділень в самому місті Ізюмі та в Балаклії, сьогодні вже вони працюють", — сказав Хаустов.

Зазначимо, сьогодні в Ізюмі відкрилася перша Аптека — "911".

Як писав KHARKIV Today, у звільненому від окупантів місті Ізюм розгорнуть мобільний шпиталь. Він буде повністю забезпечений обладнанням та медикаментами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.