Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На залізничному вокзалі в Харкові показують "Вишитих болем"

Фото: Ірина Гаманенко
Виставка відкрилася у п'яти містах України.

На залізничному вокзалі "Харків-Пасажирський" відкрилася виставка "Вишиті болем" про сексуальне насильство від російських окупантів під час війни. 

Про це повідомила KHARKIV Today прессекретарка регіональної філії компанії "Укрзалізниця" Ірина Гаманенко. 

"Виставка знаходиться у головному залі. Відучора пасажири могли вже переглянути цей проєкт", — розповіла Ірина Гаманенко.

Окрім Харкова, виставку показують на залізничних вокзалах у Дніпрі, Сумах, Одесі та Чернігові. На виставці представлені вишиті рушники зі збірними образами людей, які пережили сексуальне насильство від російських загарбників.

"Кожна історія, вишита на рушнику – вигадана, але опирається на досвід реальних людей, які зазнали сексуального насильства від російських військових і зараз перебувають на шляху відновлення після нього. Таких історій в сучасній Україні — сотні", — розповіли в "Укрзалізниці".

Виставку "Вишиті болем" створили у межах проєкту "Жіноче лідерство: на шляху відновлення України", який фінансує уряд Великої Британії. Вона триватиме до 15 березня.

Повні історії, представлені на виставці, можна знайти на сайті проєкту за посиланням тут

Інформація про медичну, психологічну та юридичну допомогу для людей, які зіткнулися із сексуальним насильством, є на платформі "Далі Є".

виставка
Фото: Ірина Гаманенко
виставка
Фото: Ірина Гаманенко

Як писав KHARKIV Today, у місті Вроцлав (Польща) проходить фотовиставка за мотивами афоризму харківського письменника Сергія Жадана — "Завтра ми прокинемося на день ближче до нашої перемоги". Її відкрили до річниці повномасштабного вторгнення, вона проходитиме до 10 березня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.