Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На виставці у Польщі показують фото воєнного Харкова

Фото: Василь Голосний
Виставка проходить у Вроцлаві.

Виставку можна подивитися до 10 березня.

У місті Вроцлав (Польща) проходить фотовиставка за мотивами афоризму харківського письменника Сергія Жадана — "Завтра ми прокинемося на день ближче до нашої перемоги". Її відкрили до річниці повномасштабного вторгнення. Про це повідомили у Харківській міській раді.

На виставці представлені фото українських міст, що постраждали через війну, а також, для порівняння — фото міст Європи, які були зруйновані під час попередніх війн. Зокрема, на світлинах зображений Харків, Київ, Одеса, Дніпро, а також Варшава і

Як повідомили на інформаційному порталі Польщі In Poland, виставка проходить по вулиці Свідницькій у Вроцлаві (площа Ринок). Вона триватиме до 10 березня. Організатори фотовиставки хочуть підтримати українців та нагадати, що зруйновані міста будуть відбудовані.

"Виставкова експозиція має на меті показати, що війна не вибирає місця, тому так важливо допомагати людям, які постраждали від наслідків війни. Організатори прагнуть, щоб ця виставка дала українцям надію на те, що їхні міста, як і інші міста в Європі під час попередніх воєн, будуть відбудовані", — пояснили на інформаційному порталі Польщі.

Як писав KHARKIV Today, біля будівлі Парламентської асамблеї Ради Європи у місті Страсбург (Франція) виставлений автомобіль швидкої допомоги з Харківської області, по якому завдали удару російські окупанти. В автомобілі швидкої значно пошкоджене лобове скло. На корпусі автівки встановлений державний прапор України. Автомобіль загороджений синьою стрічкою, як експонат у музеї. Поряд із ним є опис із подробицями обстрілу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.