Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На яких харківських пляжах не можна купатися через кишкову паличку

У воді можуть бути збудники кишкових інфекційних захворювань.

На п'яти пляжах знайшли кишкові палички понад норму.

Результати останніх санітарно-мікробіологічних досліджень води у водоймах показали наднормативний зміст лактозопозитивних кишкових паличок у п'яти місцях відпочинку в Харкові з шести, де проходять перевірки. Про це повідомили в обласному центрі контролю і профілактики захворювань.

У воді поверхневих водойм Олексіївського лугопарку, гідропарку "Удянського", Журавлівському гідропарку зміст лактозопозитивних кишкових паличок знаходиться на рівні 6200 при нормі не більше 5000 на літр. Вода не відповідає гігієнічним нормам на пляжах Безлюдівського і Петренківського водойм, де індекс лактозопозитивних кишкових паличок становить 9500 на літр.

"Перевищення у воді водойм нормативного змісту лактозопозитивних кишкових паличок вказує на потенційну можливість наявності у воді збудників кишкових інфекційних захворювань та є підставою для обмеження використання цих водойм для купання", — пояснили епідеміологи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти на воді. У Харкові тоне рекордна кількість відпочивальників

Досі не рекомендують купатися у межах акваторії пляжів на річці Берестовій у Краснограді та селищі Зачепилівка і на ставку пляжу "Комсомольський" поблизу Кегичівки.

Небезпечні для купання пляжі є на карті, вона оновлюється, коли отримують нові результати лабораторних досліджень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.