Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На виборчих дільницях у Харкові щепили проти коронавірусу 3000 чоловік

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Отримати щеплення можна до 18 години.

Щеплення проти коронавірусу роблять у 40 пунктах на виборчих дільницях.

На 14:00 у пунктах вакцинації, розташованих на виборчих дільницях у Харкові, щепили  проти коронавірусу 3000 чоловік. Про це повідомила заступниця харківського міського голови з питань охорони здоров’я Світлана Горбунова-Рубан.

"На 14:00 у пунктах вакцинації на виборчих дільницях провакциновано 3000 чоловік. О 14 годині змінили перші бригади, прийшла друга зміна. Очікуємо результатів від другої зміни. Сподіваємося, що буде продуктивніша. Наші співробітники приходили відкривати кабінети вакцинації — були черги. Літні люди. Тепер, думаємо, буде більше молодих людей, у них трохи інший режим. Чекаємо на вас, харків'яни, у наших пунктах. Великих черг немає. Думаю, зручно буде сьогодні піти на вакцинацію", — сказала Горбунова-Рубан.

Зазначимо, на виборчих дільницях у Харкові працюють 40 пунктів вакцинації. Жителі можуть отримати вакцину проти коронавірусу до 18:00. Бригади використовують вакцини Coronavac, Pfizer і AstraZeneca.

Пункти вакцинації розташовані у медпунктах шкіл. Як повідомила Світлана Горбунова-Рубан, сьогодні у Харкові до вакцинації залучено 150 медбригад, це 600 медиків, зокрема 328 — на виборчих дільницях.

Інформацію про вакцинацію внесуть у додаток "Дія". Ті, хто щепився на виборчій дільниці першою дозою, другу може отримати у будь-якому центрі чи пункті вакцинації.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.