Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинув випускник харківського університету

Михайло Алєксєєнко. Фото: ХНУ ім. Каразіна
Україну захищав Михайло Алєксєєнко.

Михайлу Алєксєєнку було 29 років.

У бою біля міста Кремінна у Сєверодонецькому районі на Луганщині загинув випускник Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Михайло Алєксєєнко. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі ХНУ ім. Каразіна. Він у 2017 році отримав диплом бакалавра соціологічного факультету.

"Він завжди мав чітку громадянську позицію, був активістом, небайдужою людиною. У студентські роки як голова Студентської ради студмістечка опікувався добробутом гуртожитків. Усі, хто знав Михайла, згадують його чесною, порядною, гідною людиною, він залишив свій слід у серцях багатьох. Він був справжнім патріотом України. Каразінська спільнота висловлює глибокі співчуття родині, близьким та друзям загиблого", — сказано у повідомленні.

Михайло Алєксєєнко на початку повномасштабного вторгнення евакуювався з міста Слов'янськ до Львова й пішов у територіальну оборону. Згодом відправився на схід країни. Служив у 125-й окремій бригаді територіальної оборони Збройних сил України (Львів).

Політолог Юлія Біденко розповіла, що Михайло Алєксєєнко був одним із її улюблених випускників, "дуже проукраїнським", захищав права студентів, розвивав неформальну освіту.

"Ще студентом, вивчаючи "Громадянське суспільство", де я просила розробити власні реалістичні соціальні мікропроєкти, Михайло вийшов з найбільш амбітною ідеєю реукраїнізації Донбасу. Звідти він родом, там він і загинув. Коли ми листувались пару місяців тому, у січні, він як справжній волонтер та активіст, відмовлявся від допомоги", — написала у своєму Facebook Юлія Біденко.

Допомогти родині Михайла Алєксєєнка можна за номером банківської картки: 5167 8032 5380 5589 (матір Неллі Майківна).

загинув
Михайло Алєксєєнко. Фото: ХНУ ім. Каразіна

Як писав KHARKIV Today, 3 квітня біля міста Кремінна у Луганській області загинув 28-річний військовий із Лозівської громади Роман Янишев. Він також навчався на соціологічному факультеті ХНУ ім. Каразіна.

До ХНУ ім. Каразіна Роман Янишев вступив у 2012 році (кафедра політології). Був членом Студентської ради університету.

"Усі, хто Романа знав, згадують його дуже талановитим, творчим і самовідданим хлопцем, який залишив свій слід у серцях багатьох людей", — зазначили у ХНУ ім. Каразіна.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.