Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинув сержант родом з Харківської області

Юрію Загребельному було 46 років.

У Юрія Загребельного залишилася дружина і двоє дітей.

На війні загинув сержант, житель села Ганно-Рудаєве Близнюківської громади Юрій Загребельний. 26 травня його провели в останню путь. Про це повідомили на офіційній сторінці Facebook Близнюківської селищної ради.

Як пише газета Близнюківської громади "Нове життя", Юрій Загребельний загинув 17 травня внаслідок ракетного удару. Йому було 46 років, у нього залишилася дружина і двоє дітей. У Збройних силах України служив місяць — його призвали у квітні.

"Народився 12 травня 1976 року в Казахстані, де й пройшло його дитинство та юність. Після закінчення школи відслужив у армії. Пізніше з батьками переїхав до України. Працював трактористом у селі Ганно-Рудаєве, — розповіли у виданні. — 19 квітня 2022 року був мобілізований і став на захист України. Сержант Загребельний був на посаді командира відділення у військовій частині А7014 Збройних сил України".

погиб
Юрій Загребельний. Фото: "Нове життя"

Як писав KHARKIV Today, в бою з окупантами загинув житель села Вовківка Кегичівської громади Красноградського району Костянтин Возняк. Йому було 27 років, він служив у артилерійських військах.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.