Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинув боєць зі "Спартану"

Андрій Сядристий. Фото: Борівська селищна рада
Андрій Сядристий захищав країну з 2014 року та продовжив це роботи під час повномасштабного вторгнення.

Андрію Сядристому було 32 роки.

28 жовтня під час виконання бойового завдання загинув військовий із Борівської громади Ізюмського району Андрій Сядристий. Він служив у бригаді "Спартан" Національної гвардії України, був старшим сержантом, мав позивний — "Буян".

За інформацією Борівської селищної ради, Андрій Сядристий народився та виріс у селі Богуславка. Захищати Україну почав у 2014 році. Обороняв Луганщину, Харківщину, Донеччину та Запоріжжя. У нього залишилася дружина, маленький син і батьки. Поховали військового на Алеї Слави у Харкові у четвер 2 листопада.

"Був прикордонником. Воював на Луганському напрямку. З 24 лютого 2023 року, в лавах Національної Гвардії України, у запеклих боях захищав рідну землю від окупантів — боронив Харків, звільняв окуповані росіянами території, воював в районі Майорська, на Бахмутському та Запорізькому напрямках. Про нього писали статті і знімали сюжети, ним захоплювались друзі і односельці, його поважали і цінували побратими. На жаль, ворожий снаряд обірвав життя нашого Героя", — розповіли у селищні раді.

з
Андрій Сядристий. Фото: Борівська селищна рада

Як писав KHARKIV Today, під час захисту України загинули двоє бійців із Харківської області. Ігорю Якименку був 31 рік, Володимиру Великому — 40 років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.