Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинули двоє захисників із Харківської області

Смертельні поранення бійці отримали на Донеччині та Запоріжжі.

Ігорю Якименку був 31 рік, Володимиру Великому — 40 років.

24 жовтня на війні загинув військовий із Кегичівської громади (Красноградський район) Ігор Якименко. Це сталося поблизу села Новомихайлівка у Покровському районі Донеччини, коли захисник виконував бойове завдання.

За інформацією Кегичівської селищної ради, народився Ігор Якименко у 1992 році, мешкав у селищі Кегичівка. Попрощалися із захисником у понеділок, 30 жовтня.

з
Ігор Якименко. Фото: Кегичівська селищна рада

Ще один захисник, Володимир Великий, був родом із села Надеждівка Лозівського району. Народився 14 листопада 1980 року. Закінчив місцеву школу, вступив до Липковатівського аграрного технікуму. У 2003 році переїхав до Кривого Рогу, там продовжив навчання. Потім влаштувався на роботу, створив родину. Пережив втрату дружини, сам виховував двох дітей.

"Порядний, добре вихований, щирий, розумний, упевнено йшов до мети, — зазначили у Лозівській міськраді. — У 2003 році переїхав до Кривого Рогу, там навчався далі, працював, створив сім’ю, виховував двох діток. Потім пережив велике горе — хворобу і втрату дружини, але лишився для дітей люблячим і турботливим батьком".

Під час повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України. Служив номером обслуги кулеметного відділення. Загинув 27 жовтня біля села Роботине у Пологівському районі Запорізької області.

Як писав KHARKIV Today, 29 жовтня біля села Солодка Балка Токмацького району (Запоріжжя) під час проведення наступу загинув військовий із Харківської області Юрій Лисун. Йому було 35 років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.