Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинули хірург і стрілець із Харківської області

Про загибель бійців повідомили у Балаклійській та Валківській громадах.

Олександру Одерію було 39 років, Олександру Савенку — 27 років.

На війні загинув житель села Вербівка Балаклійської громади Олександр Одерій. У цивільному житті він працював хірургом у Балаклійській лікарні, а після деокупації рідного міста долучився до Збройних сил України, служив медиком на військовій базі.

"У цю гірку мить Балаклійська міська військова адміністрація, Балаклійська міська рада та вся громада висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Одерія Олександра та щиро поділяємо ваше горе. Ми назавжди запам'ятаємо його як справжнього професіонала та гарну людину. Вічна пам'ять… Царство небесне", — повідомили у Балаклійській міській військовій адміністрації.

заг
Олександр Одерій. Фото: Балаклійська міська військова адміністрація

Олександр Савенко народився у Каховському районі Херсонської області. У 2008 році родина переїхала до селища Старий Мерчик у Валківській громаді, де Олександр навчався у школі. Після 9 класу він вступив до Харківського автомобільно-дорожнього коледжу, став кранівником. Пізніше опанував професію будівельника.

"Олександр Миколайович по життю був оптимістом, щирим, порядним, доброзичливим. По-доброму вирішував будь-які проблеми. Мав свою родину і дуже любив маленьку донечку", — розповіли у Валківській міській раді.

На початку війни Олександр Савенко доєднався до місцевого добровольчого формування та евакуював жителів прифронтових населених пунктів. У березні 2023 року пішов захищати Україну, загинув 25 квітня на Луганщині. У нього залишилася дружина, донька та батьки. Попрощались із захисником 5 травня.

"11 березня 2023 року, слідуючи прикладу батька, котрий уже боронив рідну землю від окупанта, пішов воювати з російськими загарбниками. Служив стрільцем-зенітником зенітного ракетного відділення. 25 квітня 2023 року у бою поблизу населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області, виявивши стійкість та мужність та до останнього подиху залишаючись вірним військовій присязі, Савенко Олександр Миколайович загинув", — повідомили у Валківській міськраді.

заг
Олександр Савенко. Фото: Валківська міськрада

Як писав KHARKIV Today, 27 квітня у місті Бахмут під час виконання бойового завдання загинув військовий із Сахновщинської громади Данило Сулига. У Збройних силах України він служив гранатометником механізованого взводу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.