Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинули двоє захисників із Харківської області

Україну захищали бійці із Чугуївщини та Красноградщини.

Військові полягли у Запорізькій і Донецькій областях.

У п'ятницю 17 листопада у місті Чугуїв попрощалися із військовим Дмитром Бруверісом. Його поховали на Алеї пам'яті. За інформацією Чугуївської міської ради, Дмитро Бруверіс захищав Україну у складі Національної гвардії України. Обіймав посаду помічника кулеметника. Під час виконання бойового завдання у селі Роботине (Запоріжжя) отримав смертельне поранення. Окрім Дмитра, країну обороняти пішов його батько.

"Батько Дмитра служить у лавах Збройних Сил України водієм швидкої допомоги. Чугуївська міська військова адміністрація, міська рада та уся громада глибоко сумують з приводу загибелі Дмитра Бруверіса та висловлюють співчуття рідним та близьким Героя. Громада не забуде його подвиг!", — зазначили у міськраді.

з
Дмитро Бруверіс. Фото: Чугуївська міськрада

Ще один захисник, Андрій Луценко, був жителем Старовірівської громади (Красноградський район). Мешкав у селі Миколаївка. Народився 27 травня 1986 року. Закінчив Мелихівську школу. Рано залишився без матері, проживав із батьком і братом. До Збройних сил України долучився у вересні цього року. Загинув на Авдіївському напрямку.

"Андрій був товариським, веселим та добрим. Ніколи не змиряться з непоправною втратою найрідніші йому люди. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам'яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував", — написали на офіційній Facebook-сторінці Старовірівської сільської громади.

з
Андрій Луценко. Фото: Старовірівська сільська громада

Як писав KHARKIV Today, 28 жовтня під час виконання бойового завдання загинув військовий із Борівської громади Ізюмського району Андрій Сядристий. Він служив у бригаді "Спартан" Національної гвардії України.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.