Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинули двоє військових із Харківської області

Обидва бійці були жителями Первомайської громади.

Михайлові Караванченку було 42 роки, Ренатові Приходьку — 49 років.

15 червня 2023 року неподалік села Роздолівка на Донеччині загинув військовий Михайло Караванченко. Поховають бійця у середу 27 вересня у Первомайському.

За інформацією мера Первомайського Миколи Бакшеєва, народився Михайло Караванченко 13 березня 1981 року, закінчив місцеву школу №7, вступив до ПТУ №29, став столяром. Жив у Первомайській громаді разом із сім'єю. У лютому 2023 року його призвали до армії. У Збройних силах України служив розвідником-оператором. У військового залишилася дружина, матір і сестра.

"Будучи вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов'язок, 15 червня 2023 року Герой загинув поблизу населеного пункту Роздолівка Донецької області, від поранень та травм не сумісних із життям. Михайло в житті був дуже добрим розсудливим та веселий, його цінували на роботі", — зазначив Бакшеєв.

п
Михайло Каванченко. Фото: Микола Бакшеєв

Ренат Приходько служив за контрактом на посаді майстра-номера обслуги у 2-й самохідно-артилерійській батареї. Загинув біля села Лозова у Борівській громаді. Прощання з військовим пройде також у середу 27 вересня.

Народився Ренат Приходько у 1974 році у Харкові. Навчався у школі №5 у Первомайському, потім вступив до ПТУ №29. До повномасштабного вторгнення працював монтажником.

"У Рената Володимировича залишилися, мати, дружина, донька та онук. Війна забирає найкращих. Найкращі ідуть туди самі: безкомпромісні романтики, відчайдушні патріоти... Боляче, дуже боляче... Найщиріші співчуття рідним і близьким загиблого. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях", — розповів мер Первомайського.

з
Ренат Приходько. Фото: Микола Бакшеєв

Як писав KHARKIV Today, 21 вересня у Первомайській громаді попрощалися із військовим В'ячеславом Дзюбенком. Він служив старшим стрільцем десантно-штурмового відділення у 82-й окремій десантно-штурмовій бригаді (дислокація — Чернівці). Йому було 39 років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.