Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинув стрілець із Харківської області

В'ячеслав Дзюбенко. Фото: Микола Бакшеєв
В'ячеслав Дзюбенко служив у Десантно-штурмових військах.

Захиснику було 39 років.

У четвер 21 вересня у Первомайській громаді (Лозівський район) попрощалися із військовим В'ячеславом Дзюбенком. У Збройних силах України він служив старшим стрільцем десантно-штурмового відділення у 82-й окремій десантно-штурмовій бригаді (дислокація — Чернівці).

За інформацією мера Первомайського Миколи Бакшеєва, народився В'ячеслав Дзюбенко 17 червня 1984 року у Первомайському. Закінчив місцеву школу №7. Навчався у Первомайському професійному училищі №29. Останнім часом працював у сфері промислового альпінізму. До армії його призвали 25 січня 2023 року. Загинув 6 вересня під час бою біля села Вербове у Пологівському районі на Запоріжжі. 

"В'ячеслав Дзюбенко був щирою, відкритою людиною, люблячим батьком. У Героя залишилась мати та 10-річна донечка.  Щиро співчуваємо рідним та близьким Героя з приводу непоправної втрати! Ми завжди пам'ятатимемо твій подвиг, воїне! Нехай Божа ласка подарує спокій твоїй душі у Царстві Небесному!", — зазначив Бакшеєв.

з
В'ячеслав Дзюбенко. Фото: Микола Бакшеєв

Як писав KHARKIV Today, 11 вересня на Алеї Слави у Харкові проводили в останню путь спортсмена з Валківської громади Сергія Березняка, який загинув на російсько-українській війні. Понад місяць тому громада отримала звістку про його загибель, однак лише зараз було підтверджено, що він загинув, обороняючи Україну.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.