Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На війні загинули двоє мешканців Харківської області

Василь Драгун. Фото: Валківська міськрада
Про загибель бійців повідомили у Валківській та Нововодолазькій громадах.

На війні загинули двоє мешканців Харківщини — Василь Драгун та Андрій Унтура.

6 березня під час виконання бойового завдання від російського мінно-вибухового пристрою загинув молодший сержант із Валківської громади Василь Драгун. Про це повідомили у міській раді.

Василь Драгун жив у селі Олександрівка.

"Василько встигав навчатися і допомагати батьку вдома по господарству, та найбільше піклувався про своїх менших сестричок. Мріяв стати військовим, тому закінчивши школу, вступив і навчався у Львівській національній академії сухопутних військ їм. Петра Сагайдачного", — розповіла директорка Сидоренківського ліцею Діна Новікова.

У серпні 2020 року Василь долучився до Збройних сил України на службу за контрактом. Служив на посаді начальника ремонтної майстерні артилерійського озброєння ремонтно-відновлювального батальйону.

Двадцять третього січня Василю Драгуну виповнилося 20 років. Його згадують товариським, щирим, справедливим, відповідальним та завжди усміхненим. Дату та час прощання із захисником повідомлять додатково.

"Не можна стримати сліз, біль і відчай огортає серця через відібране війною ще одне життя молодого хлопця, сина, брата, доброї, порядної людини. Валківська міська рада, вся громада щиро співчувають родині, друзям, бойовим побратимам загиблого Героя", — зазначили у міськраді.

загинув
Василь Драгун. Фото: Валківська міськрада

Андрій Унтура зник без вісті у місті Бахмут. Нещодавно стало відомо про його загибель.

"Зв'язок із ним обірвався більше місяця тому, зниклим безвісти він вважався з 1 лютого 2023 року. Надії на диво більше немає, він не повернеться додому, не обійме маму, не поділиться із батьком останніми новинами з фронту", — розповіли у Нововодолазькій громаді.

Андрій Унтура народився 6 лютого 1992 року у селі Рокитне Нововодолазької громади. Закінчив місцеву школу та Рокитнянський професійно-аграрний ліцей. Служив В АТО. Під час повномасштабного вторгнення був електриком-дизелістом взводу матеріального забезпечення. Його згадують як працьовиту, щиру та усміхнену людину, досвідченого військового.

"Він був добре підготовлений, свідомий свого вибору, досвідчений солдат у розквіті сил. Попереду у нього мало б бути щасливе життя, кохання, власна родина та діти... Життя загиблого воїна було коротким, але він зробив багато для своєї країни. Його самопожертва та мужність стали прикладом для наступних поколінь українців, для яких він виборював свободу. Вічна слава і пам'ять Андрію і всім захисникам України, котрі віддали за мир та Перемогу найцінніше – своє життя", — зазначили у Нововодолазькій громаді.

загинув
Фото: Нововодолазька селищна рада

Як писав KHARKIV Today, на війні загинули Віталій Лавро із Богодухівської громади та Михайло Козлов із Краснокутської громади.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.