Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На укриття у школах Харківської області витратять 26 мільйонів гривень

Ілюстративне фото: НТУ "ХПІ"
Укладені відповідні договори з фірмами.

Укриття будуть ремонтувати в одинадцяти населених пунктах регіону.

Наприкінці 2022 року у громадах Харківщини почали обладнувати укриття у закладах освіти. На проєкти й ремонти запланували спрямувати понад 26 мільйонів гривень. Про це пише Харківський антикорупційний центр із посиланням на систему публічних закупівель ProZorro.

Зокрема, 12 жовтня минулого року управління освіти Чугуївської міської ради підписало договір із фірмою підприємця Дмитра Нікуліна щодо поточного ремонту укриття у підвалі Чугуївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3. Роботи мали виконати до 21 листопада. За послуги сплатили 794 448,42 гривні.

У грудні був укладений додатковий договір щодо поточного ремонту підлоги й стін у центральній частині підвального приміщення цього ж ясел-садка. Вартість договору склала 803 000 гривень.

У січні 2023 року управління освіти Чугуївської міськради уклало договір про монтаж та вдосконалення припливно-витяжних систем вентиляції захисної споруди у підвалах Чугуївського ліцею №6 ім. тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба. Підрядником стала фірма підприємця Євгена Манжосова. Їй сплатили 514 886 гривень. Також у його фірми замовили монтаж й удосконалення припливно-витяжних систем вентиляції захисної споруди у технічних приміщеннях Чугуївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3. По цьому договору перерахували 562 214 гривень.

Також у Чугуєві будуть робити капремонт й облаштування найпростішого укриття в ліцеї №6 ім. тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба. Відповідна угода підписана у квітні з фізичною особою-підприємцем Олегом Голубом. Вартість послуг складає 3 317 604,21 гривні. Послугу надаватимуть до 30 червня.

У місті Балаклія наприкінці 2022 року підписали угоду з будівельною компанією "Астер Девелопмент" щодо розробки проєктно-кошторисної документації на капремонт сховища у Борщівській гімназії вартістю понад 415 000 гривень і розробки проєктно-кошторисної документації на капремонт приміщень підвалу з облаштуванням укриттів у Бригадирівському ліцеї за 359,5 тисячі гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область отримає найбільшу субвенцію на будівництво укриттів у школах

У березні цього року було ще два договори — про розробку проєкту щодо капітального ремонту підвалу з облаштуванням укриттів у Балаклійському ліцеї №1 за більше ніж 719 000 гривень та Балаклійського ліцею №5 — понад 335 000 гривень. Угоди уклали з фірмою "Логос-Сервіс".

Центр з обслуговування закладів та установ освіти Красноградської міськради замовив капремонт укриття ліцею №5 у Краснограді. Підрядником стала фірма підприємиці Лейли Молдавської. Їй уже сплатили 3,8 мільйона гривень. У Краснокутську уклали угоду про капремонт укриття у місцевому ліцеї №1 з товариством з обмеженою відповідальністю "СК Буд-Сервіс". Вартість угоди склала майже п'ять мільйонів гривень. "СК Буд-Сервіс" заснувала Тетяна Калмикова, директором фірми вказаний Костянтин Косенко.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради у грудні замовив поточний ремонт підвалу у Пісочинському ліцеї (вулиця Клубна) за 535 000 гривень. Підрядником стала фірма Андрія Руснака. Також окремо уклали угоди щодо ремонту вентиляційної системи в укритті й на трьох поверхах ліцею за понад 309 000 гривень. Роботи виконувала фірма "СКРМ Імперія". У цієї ж фірми купили послугу з поточного ремонту тимчасового укриття у пісочинській початковій школі "Надія". Угоду підписали у квітні цього року, вартість послуг склала 447 000 гривень. Цей заклад освіти відкрили у 2020 році. У травні оголосили тендер щодо створення смарт-хабу для переселенців. Укриття та багатофункціональний простір хочуть облаштувати у підвалі Пісочинського ліцею. На роботи планують витратити 3,6 мільйона гривень.

Біляївська сільрада наприкінці року купила послугу з поточного ремонту укриття у закладі дошкільної освіти за 381 000 гривень. Підрядником стало приватне підприємство "Укрбудінвест". У цієї фірми також замовили ремонт укриттів у Червонівському ліцеї за 278 000 гривень.

Печенізька селищна рада у грудні закупила послугу у фірми підприємця Сергія Кудрявцева із ремонту укриття у Печенізькому ліцеї ім. Семиградського. Фірмі сплатили 1,5 мільйона гривень.

Проєктну документацію з облаштування укриття у Подвірському ліцеї замовила Солоницівська селищна рада. Підрядник — ТОВ "Танкріабуд", вартість послуги склала 264 000 гривень. У цієї фірми також купили послуги зі створення проєкту влаштування укриття у підвалі ясел-садка "Веселі чоловічки" у Солоницівці, на це спрямували 455 000 гривень.

Кегичівська селищна рада віддала 744 000 гривень фірмі підприємця Андрія Ясинського за капремонт вимощення укриття місцевого ліцею.

У Донці угоду про розробку проєкту на капремонт підвалу ясел-садка №2 підписали з ТОВ "НВО "Енергопром". Фірмі віддали 440 000 гривень. Її засновник — Сергій Любченко. Також ця фірма стала підрядником за договором з розробки проєкту капремонту укриття будівлі "Б-3" Донецького ліцею №1. Вартість послуги — 443 000 гривень.

У Мерефі замовили виготовлення проєкту з капітального ремонту укриття у підвалі школи №3. Угода підписана з фірмою підприємиці Наталі Ковальової. Фірмі перерахували 570 500 гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.