Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

28 квітня, 2021 - 11:50

На шляху до "помаранчевої" зони: Харківська область перевищує один карантинний показник

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Нормі не відповідає рівень госпіталізацій.

Харківська область 18-й день перебуває в "червоній" зоні епіднебезпеки.

Станом на 28 квітня в Харківській області перевищено один карантинний показник — рівень госпіталізацій. Днем раніше нормі не відповідали два критерії. Оновлені дані опубліковані на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Відзначимо, в Харківській області також не відповідає нормі відсоток від епідпорогу (110,2% замість 100%), проте цей показник не враховують при віднесенні регіону до того чи іншого рівня епіднебезпеки.

Згідно таблиці МОЗ, три дні поспіль в Харківській області рівень госпіталізацій становив 63,5; 63,7 і 62,6 на 100 тисяч населення при нормі менше або дорівнює 60.

Станом на вчора, 27 квітня, був перевищений також показник завантаженості ліжок з киснем. Дані враховують за три останні дні, 24 квітня цей критерій становив 65,6% (норма — менше або дорівнює 65%).

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування в Харківській області другий день перебуває в нормі.

Відзначимо, рішення про скасування "червоного" рівня епіднебезпеки приймуть, якщо в регіоні всі карантинні показники будуть знаходитися в нормі протягом п'яти днів поспіль.

Як писав KHARKIV Today, 11 квітня Державна комісія з техногенно-екологічної ситуації та надзвичайних ситуацій встановила в Харківській області "червоний" рівень епідемічної небезпеки. На той момент були перевищені два карантинних показники. В регіоні почали діяти обмеження, які передбачені "червоною" зоною, перелік можна знайти тут.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.