Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На сесію міськради в Харківській області замість депутатів прийшов Кузя

Кіт ходив у порожній сесійній залі.

Замість депутатів до сесійної зали Первомайської міської ради прийшов кіт Кузя.

15 квітня на позачерговій дев'ятій сесії Первомайської міської ради (Харківська область) не змогли зібрати кворум, коли повинні були розглядати питання стосовно місцевої лікарні і центру медико-санітарної допомоги. До сесійної зали не прийшли депутати від партій "Опозиційна платформа — За життя" і "Блок Кернеса — Успішний Харків", натомість до зали зайшов кіт Кузя. Про це повідомили на сайті Первомайської міської ради.

Первомайський міський голова Микола Бакшеєв розмістив на своїй сторінці в Facebook відео, де  уздовж порожніх крісел, які повинні були зайняти депутати, ходить кіт сіро-білого кольору.

"Яскрава ілюстрація щодо того, як депутати від "Блоку Кернеса" і "Опозиційною платформи — За життя" ставляться до насущних питань громади. Саме так виглядає злагоджена, конструктивна робота міської ради з її опозиційними депутатами", — зазначив Бакшеєв.

"Коли Кузя прийшов на сесію, а ти — ні", — підписали відео на офіційній сторінці Facebook Первомайської міської ради.

Відзначимо, перед сесією на сайті Первомайської міськради опублікували оголошення про те, що через встановлення в Харківській області "червоної" зони епідемічної небезпеки доступ до сесійної зали буде обмежений. На сесії могли бути присутніми тільки депутати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трон і басейн: депутат Харківської міськради розповів, як утримує лева

На позачерговій сесії повинні були затвердити документацію із землеустрою Первомайської центральної районної лікарні та Первомайського центру первинної медико-санітарної допомоги та поставити питання про надання земельної ділянки в постійне користування. Це потрібно для того, щоб отримати грант на ремонт цих закладів. Депутатів від "ОПЗЖ" і "Блоку Кернеса" чекали півгодини, проте так і не дочекалися.

"Ця процедура була вкрай необхідна, щоб отримати грантові кошти в розмірі 11 мільйонів гривень. Планувалося їх використовувати на утеплення фасаду поліклініки, ремонт покрівлі, заміну вікон та на оздоблювальні роботи", — пояснили в Первомайській міськраді.

Бакшеєв поклав відповідальність за зрив ухвалення рішення на депутата від "Блоку Кернеса — Успішний Харків" Віктора Намчука і депутата від "Опозиційною платформи — За життя" Володимира Павленка.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.